Умови користування сайтом

Користуючись цим сайтом, Ви погоджуєтесь з умовами його використання, наведеними нижче. Ми залишаємо за собою право змінювати їх у будь-який час та за будь-яких умов.

Всі матеріали, розміщені на цьому сайті, не є юридичною чи іншою професійною консультацією, або угодою про надання консультаційних чи юридичних послуг між ТОВ «Баско» та користувачем сайту.

ТОВ «Баско» не несе відповідальності за результати використання матеріалів сайту, включаючи будь-які збитки, прямо чи опосередковано завдані користувачам сайту.

Всі матеріали на цьому сайті захищені авторським правом і не можуть бути відтворені або будь-яким іншим чином використані якоюсь особою без письмового дозволу ТОВ «Баско», крім випадків, якщо таке відтворення або інше використання здійснюється виключно з інформаційною метою розумінні п. 9 ч. 1 ст. 22 Закону України «Про авторське право та суміжні права», і якщо при цьому буде зазначено, що всі авторські права належать ТОВ «Баско». Для отримання дозволу на використання або відтворення матеріалів із цього сайту просимо Вас звертатися до адміністрації:

адреса: Одеса, 65031 вул. Боровського (Промислова), 37/2

телефон: +38 (048) ) 786-01-02

е-mail: sales@basco.ua

Всі права на торгові марки, бази даних та інші права інтелектуальної власності, що стосуються контенту цього сайту, належать ТОВ «Баско» або його ліцензіарам.

Посилання на цьому сайті можуть адресувати користувачів до інших веб-сторінок. ТОВ «Баско» не несе відповідальності за зміст будь-яких інших веб-сайтів.

Заборонено використовувати сайт таким чином, який міг би призвести до порушення його роботи. Ця умова включає завантаження на сервер нашого сайту матеріалів, які містять віруси.

Користувач зобов'язаний користуватися сайтом так, щоб не порушувати права третіх осіб.

Під час відвідування цього сайту ТОВ «Баско» залишає за собою право зберегти IP-адресу користувача для того, щоб у разі порушення умов використання застосовувати її для захисту своїх прав.

Якщо одне з положень цих Умов використання є недійсним або буде визнано недійсним, це не вплине на дію інших умов.